
Saraketyyppi Kuormituskenno
Malli: LHP-2
Kuorma-autovaaka, dynaaminen rautatievaaka, säiliövaaka
Lisävarusteet: Kuormapää, asennussarjat
Kuorma-autovaaka, dynaaminen rautatievaaka, säiliövaaka
Lisävarusteet: Kuormapää, asennussarjat
Lähetä kysely
Tuotteen esittely
| Materiaali: | Seos, ruostumaton |
| Kapasiteetti: | 20t-45t |
| Nimellisteho: | 2mV/V |
| Epälineaarisuus: | ±0.02%F.S. |
| Hystereesi: | ±0.02%F.S. |
| Toistettavuus: | ±0.01%F.S. |
| Hiipiminen (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nollasaldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02 %FS/10 astetta |
| Tehovaikutus ulostuloon: | ±0,02 %FS/10 astetta |
| Tuloimpendanssi: | 1150±15Ω |
| Ulosimpendanssi: | 1050±5Ω |
| Eristyksen kestävyys: | Suurempi tai yhtä suuri kuin 5000MΩ |
| Herätysjännite: | 10 V (DC/AC) |
| Kompensoitu aikaväli: | -10 astetta ~+50 astetta |
| Palvelun aikaväli: | -20 astetta ~+60 astetta |
| Turvallinen ylikuormitusalue: | 120%F.S. |
| Suojausluokka: | IP68 |
| Kaapelin pituus: | 12m |
| Johdon koodi: | Punainen(Ex+) Musta(Ex-) Vihreä(Sig+) Valkoinen(Sig-) |

|
Kapasiteetti |
Koko (mm) |
N.W. |
|
|
t |
Klb |
SR |
kg |
|
20 |
50 |
250.0 |
8.0 |
|
45 |
100 |
355.6 |
8.3 |
Suositut Tagit: pylvästyyppinen punnituskenno, Kiina pylvästyyppisten punnituskennojen valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava
Kapselin kuormituskennoSaatat myös pitää
Lähetä kysely










