
Matalaprofiilinen pannukakkukuormituskenno
Malli: LHY-6
Siirrettävä kuorma-autovaaka
Siirrettävä kuorma-autovaaka
Lähetä kysely
Tuotteen esittely
| Materiaali: | Seos, ruostumaton |
| Kapasiteetti: | 0.5t-5t |
| Nimellisteho: | 1,6 mV/V |
| Epälineaarisuus: | ±0.1%F.S. |
| Hystereesi: | ±0.1%F.S. |
| Toistettavuus: | ±0.3%F.S. |
| Hyökkäys (30 min): | ±0.03%F.S. |
| Nollasaldo: | ±2.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,05 %FS/10 astetta |
| Tehovaikutus ulostuloon: | ±0,05 %FS/10 astetta |
| Tuloimpendanssi: | 750±10Ω |
| Ulosimpendanssi: | 700±10Ω |
| Eristyksen kestävyys: | Suurempi tai yhtä suuri kuin 5000MΩ |
| Herätysjännite: | 10 V (DC/AC) |
| Kompensoitu aikaväli: | -10 astetta ~+50 astetta |
| Palvelun aikaväli: | -20 astetta ~+60 astetta |
| Turvallinen ylikuormitusalue: | 120%F.S. |
| Suojausluokka: | IP67 |
| Kaapelin pituus: | 1m |
| Johdon koodi: | Punainen(Ex+) Musta(Ex-) Vihreä(Sig+) Valkoinen(Sig-) |
| Nettopaino: | 1,5 kg |

Suositut Tagit: matalan profiilin pannukakkujen kuormituskenno, Kiinan matalaprofiilisten pannukakkujen kuormituskennojen valmistajat, toimittajat, tehdas
Saatat myös pitää
Lähetä kysely










