
Kuormituskennotyyppi S
Malli: LHS-1
Sähkö{0}}mekaaninen vaaka, nosturivaaka, suppilovaaka ja erikoissuunnitellut vaa'at
Lisävarusteet: Tangon pään laakeri
Sähkö{0}}mekaaninen vaaka, nosturivaaka, suppilovaaka ja erikoissuunnitellut vaa'at
Lisävarusteet: Tangon pään laakeri
Lähetä kysely
Tuotteen esittely
| Materiaali: | Seos, ruostumaton |
| Kapasiteetti | 5kg 20t |
| Nimellisteho: | 2mV/V, 3mV/V |
| Epälineaarisuus: | ±0.02%F.S. |
| Hystereesi: | ±0.02%F.S. |
| Toistettavuus: | ±0.01%F.S. |
| Hiipiminen (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nollasaldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02 %FS/10 astetta |
| Tehovaikutus ulostuloon: | ±0,02 %FS/10 astetta |
| Tuloimpendanssi: | 385±10Ω |
| Ulosimpendanssi: | 350±3Ω |
| Eristyksen kestävyys: | Suurempi tai yhtä suuri kuin 5000MΩ |
| Herätysjännite: | 10 V (DC/AC) |
| Kompensoitu aikaväli: | -10 astetta ~+50 astetta |
| Palvelun aikaväli: | -20 astetta ~+60 astetta |
| Turvallinen ylikuormitusalue: | 120%F.S. |
| Suojausluokka: | IP67, IP68 |
| Kaapelin pituus: | 5m |
| Johdon koodi: | Punainen(Ex+) Musta(Ex-) Vihreä(Sig+) Valkoinen(Sig-) |

|
Kapasiteetti |
Koko mm |
Kierre |
N.W. |
||||
|
Klb |
Kg |
A |
B |
C |
Metrinen |
tuumaa |
kg |
|
0.025-0.15 |
5-50 |
51.0 |
13.0 |
64.0 |
M8*1.25 |
1/4-28 |
0.5 |
|
0.2-1.5 |
100-500 |
51.0 |
19.1 |
76.0 |
M12*1.75 |
1/2-20 |
0.5 |
|
2-4 |
1t-2t |
54.0 |
25.4 |
76.0 |
M12*1.75 |
1/2-20 |
0.8 |
|
5-10 |
2.5t-5t |
76.0 |
25.4 |
108.0 |
M18*1.5 |
3/4-16 |
1.6 |
|
15 |
7.5t |
100.0 |
32.0 |
140.0 |
M24*2 |
1-14 |
3.0 |
|
20 |
10t |
126.0 |
50.0 |
178.0 |
M30*2 |
1-12 |
7.0 |
|
30-40 |
15t-20t |
140.0 |
60.0 |
188.0 |
M39*2 |
1-12 |
12.0 |
Suositut Tagit: kuormituskennotyyppi s, Kiina punnituskennotyypin s valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari
EiSaatat myös pitää
Lähetä kysely










