
Elektroninen vaaka, yksipisteinen kuormituskenno
Malli: LHE-13
Elektroninen alustavaaka
450mm * 450mm
Elektroninen alustavaaka
450mm * 450mm
Lähetä kysely
Tuotteen esittely
| Materiaali: | Alumiini |
| Kapasiteetti | 25kg-300kg |
| Nimellisteho: | 2mV/V |
| Epälineaarisuus: | ±0.02%F.S. |
| Hystereesi: | ±0.02%F.S. |
| Toistettavuus: | ±0.01%F.S. |
| Hiipiminen (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nollasaldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02 %FS/10 astetta |
| Tehovaikutus ulostuloon: | ±0,02 %FS/10 astetta |
| Tuloimpendanssi: | 410±15Ω |
| Ulosimpendanssi: | 350±3Ω |
| Eristyksen kestävyys: | Suurempi tai yhtä suuri kuin 5000MΩ |
| Herätysjännite: | 10 V (DC/AC) |
| Kompensoitu aikaväli: | -10 astetta ~+50 astetta |
| Palvelun aikaväli: | -20 astetta ~+60 astetta |
| Turvallinen ylikuormitusalue: | 120%F.S. |
| Suojausluokka: | IP67 |
| Kaapelin pituus: | 3m |
| Johdon koodi: | Punainen(Ex+) Musta(Ex-) Vihreä(Sig+) Valkoinen(Sig-) |
| Nettopaino: | 0,6 kg |

Suositut Tagit: elektronisen mittakaavan yhden pisteen kuormituskenno, Kiinan elektronisen mittakaavan yhden pisteen kuormituskennojen valmistajat, toimittajat, tehdas
Saatat myös pitää
Lähetä kysely










